שירות לקוחות

מונחי היסוד המובילים את אלקטו-גליל בשירות לקוחותיה, הם אבני הדרך לכל תהליך הייצור במפעל.

המטרה העומדת בפני הצוות הניהולי והתפעולי כאחד, היא לייעל את תהליך הייצור בחברה בכל שלב ושלב של התהליך בכדי להוביל למקסימום תוצאה, במינימום זמן ובתועלת כלכלית מקסימאלית.

על ידי התאמת המפעל לתקנים הנפוצים, המחמירים והנדרשים בענף, בהם תקני ISO ותקני בקרת ניהול ואיכות ישראליים ובינלאומיים נוספים, מנהל הצוות את תהליכי הארגון באופן היעיל ביותר, משלב הפקת הצעת המחיר עבור הלקוח, ניהול וארגון ה BOM וביצוע הרכש לקראת הכניסה לייצור, ייצור הדגמים וראשי הסדרות ועד לייצור הסדרתי ולאחריו הניהול הלוגיסטי של המוצר.

השירות הניתן ללקוחות אלקטו-גליל, פונה אל מגוון רחב ביותר של ענפי תעשייה במשק הישראלי, ואל ארגונים קטנים כגדולים תוך הקפדה על מתן שירות יעיל, אדיב ואיכותי בכל שלב בתהליך, בין אם בייצור של דגמים וסדרות קטנות, ובין אם בייצור כמויות סדרה גדולות במיוחד. עבור כל לקוח, ממונה איש קשר מנהל פרויקט, המלווה אותו אל שלבי התהליך, ומעדכן בלוחות הזמנים, ובהתקדמות הפרויקט המנוהל על ידו.

איכות ההתנהלות בחברה, על בקרת שלביה והציוד בה על ידי גופים חיצוניים ומכון התקנים, משפיעה ביחס ישיר על איכות מוצריה, והיא חסרת פשרות לאורך התהליך כולו ומתבצעת תוך פיקוח קפדני בביקורת על חומרי הגלם הנכנסים אל מחסני המפעל, ועד לאחרון המשלוחים היוצאים אל לקוחות החברה.

למדיניות איכות לחץ כאן

למדיניות בטיחות וגהות לחץ כאן

למדיניות אחריות חברתית לחץ כאן


שיתוףהמומחים של Electo Galil ישמחו לסייע לך! התקשר או מלא את פרטיך:

let_us_help_you